Оплата і доставка

Магазин "Церковна крамниця "Єрихон" продає всі товари з доставкою по всій території України.

Ми піклуємося про зручність наших клієнтів, тому здійснюємо доставку замовлених товарів прямо до вас додому або у храм. Тепер вам не потрібно витрачати час на відвідування магазину і вибір товарів, - достатньо лише зайти на наш сайт або зателефонувати, вибрати товари і оформити замовлення. Решту зробимо за вас ми.

УВАГА: просимо не проводити оплату на банківський рахунок до уточнення наявності товару і його вартості. Можливі невідповідності цін на товари. У таких випадках, після оформлення замовлення, вам обов'язково зателефонують для узгодження.


Доставка замовлень в регіони України:

Доставка в регіони України здійснюється службою доставки «Нова пошта» на склад фірми на умовах передоплати замовлення банківським переказом або післяплатою, при цьому ви повинні будете сплатити вартість доставки. Після отримання оплати ми відправляємо Вам замовлений товар.

Доставка займає 1-2 робочих дні.


Примітки:

При отриманні замовлення уважно оглядайте покупку, якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або товар не відповідає параметрам замовлення, не розкриваючи упаковку, повертайте замовлення назад, ми обов'язково його замінимо. Претензії на вигляд приймаються тільки в момент доставки.

Всі претензії по придбаних товарах направляйте на e-mail: .


Замовити пошиття підрясника чи фелону

Введіть номер телефону і ми передзвонимо вам впродовж 60 хвилин.

Ми вам передзвонимо!